תגיות

, , , ,

קאת ובונז יוצאים לחופשה כדי לנוח ממאורעות הספרים הקודמים. אך מהר מאוד מתגלה כי ההחלטה הספונטאנית של קאת לבחור בפריז כיעד למפלט רומנטי אינה כה ספונטאנית….
מתברר שהסיוטים שקאת חווה בזמן האחרון מהווים למעשה סכנה מוחשית כאשר גרגור, ערפד מאסטר, בעל היכולות לחטוף אנשים בחלום, משתמש ביכולתיו כדי להשיג את קאת, שהיא, לפי טענתו, אשתו כבר שנים רבות. מה שהופך את בונז למאהב של קאת… לילה של חלומות אסורים
לקאת אין שום זיכרון ממנו. אבל כאבי הראש שהיא מקבלת כשהוא מוזכר מרמזים שמשהו על טבעי מתרחש כאן.

ובעוד קאת מתחילה להפגין כוחות חזקים הנובעים מהמורשת הערפדית שלה, מתחילה קפיצה בין מקומות וארצות במטרה להרחיק את קאת מגרגור (אשר מצליח להתחקות אחריהם במסתוריות) וכאשר היא מקבלת את זכרונותיה בחזרה (כן, מישהו מחק לה את הזיכרון) על קאת להחליט אם היא מוכנה לוותר על חלק מעצמה כדי להתחזק ולהתמודד עם כל ערפד כשווה בין שווים.
מבלי לתת יותר מדי ספויילרים – בואו רק נגיד שכמה דמויות מפתח עוברות שינויים משמעותיים ובלתי הפיכים בחייהם.

כמובן, שהמתח גובה מחיר מן הזוג (קאת ובונז – לא קאת וגרגור) ומתחיל שוב את מעגל ה"אני עוזב/ת אותך לטובתך" שלהם. אבל אל דאגה – הכל מסתיים בשלום (לזוג – אני לא יכולה להבטיח לגבי אחרים).

הספר לא הבריק במיוחד מבחינתנו, והספר הראשון הוא עדיין הטוב ביותר בסדרה לטעמנו, אבל זו קריאה קלה ומהירה (אם כי מרובת גלגולי עיניים…) שלא דורשת מאמץ מחשבתי – דבר שמתאים במיוחד לימים אלו.

לילה של חלומות אסורים – ספר רביעי בסדרת קת'רין קרופילד: ציידת, ג'אנין פרוסט, מאנגלית: לינדה פניאס-אוחנה, אהבות הוצאה לאור, 330 עמ'