תגיות

, , ,

בניסיון להחלץ מצרות, לקחה אריקה קסלינג עבודה מפוקפקת, שמתבררת כטעות כמעט קטלנית ומכניסה אותה לצרות עמוקות עוד יותר. כעת המוניטין שלה כארכיאולוגית ימית נהרס, כל חבריה מתנכרים לה, והיא חיה בפחד מתמיד. מתוך רצון להלחם על שמה הטוב ועל חייה היא מסתירה את עברה ומשיגה משרה שאמורה לתת לה גישה למי שהיא מאמינה כי הוא איש מפתח בפרשה האפלה. בדיוק כשנראה שהדברים מסתדרים כפי שרצתה, מונחת עליה מתמחה חדש, סקסי, מעצבן להפליא ומקושר שמצליח להסיח את דעתה. הוכחה מוצקה

אבל לי סקוט, המתמחה החדש הוא לא בדיוק הסטודנט הנצחי אליו הוא מתחזה. למעשה, הוא נמצא בחברה כדי לגלות מי משתמש במשאביה כדי לגנוב אוצרות מעיראק ואריקה היא החשודה העיקרית שלו. 

אולם, על אף החשדנות ההדדית, ערימות השקרים והאג'נדה הסודית של שניהם, הם לא יכולים שלא להמשך זה לזה… 

היא משקרת לו הוא משקר לה; לשניהם יש מטען משפחתי ויש גם מירוץ לנשיאות. אישית לא ברור לנו איך שלגי החמיצו את הספר הזה – הוא כל כך הם!

'הוכחה מוצקה' חביב ומלא אקשן, אומנם יש הרבה קפיצות בין עבר והווה ואי אפשר לומר שהתוכנית של אריקה לטיהור שמה הגיונית (איך תמונות שצילמת יכולות להוכיח שהם גנבו את העתיקות למען השם?!), אך מי באמת צריך הגיון ביום קיץ חם?

הוכחה מוצקה, רייצ'ל גרנט, מאנגלית: שרית פרקול, קוראים, 2014, 315 עמ'  

הספר הוא חלק מסדרה אבל לפי מה שאנחנו הצלחנו להבין אין קשר ישיר בין העלילות של הספרים אלא יותר בקטע של ארכיאולוגיות/היסטוריוניות שמנסות לגלות משהו באמצעות גברים סקסיים….