תגיות

כוכבים של מזל, נורה רוברטס, אור עם 

במטרה לחגוג את עליית מלכתם החדשה לשלטון, יצרו שלוש אלות הירח שלושה כוכבים – כוכב של אש, כוכב של קרח וכוכב של מים – אלא שאז נפלו הכוכבים הללו מהשמים, כשהם מעמידים בכך את גורל כל העולמות בסכנה. כעת, שלוש נשים ושלושה גברים חוברים יחד ומשלבים כוחות כדי לאסוף את השברים… כוכבים של מזל

סאשה ריגס היא ציירת מתבודדת, שחלומות וביעותי לילה החלו לפקוד אותה, ובהשראת מה שראתה בהם, יצרה ציורים יוצאי דופן. החזיונות שלה מובילים אותה לאי היווני קורפו, לשם נמשכו לבוא גם חמשת האחרים במטרה לחפש את כוכב האש. סאשה מזהה אותם, כי היא ציירה אותם בעקבות חלומותיה: מכשף, ארכיאולוגית, נווד, לוחם ומתבודדת. כולם מתמסרים לחיפוש הכוכבים האבודים, ולכל אחד מהם סוד משלו.

סאשה החוזה היא זו שמלכדת את כולם יחד. במכשף, בראן קיליאן, היא רואה גבר בעל כוח אדיר וחמלה רבה. כשסאשה נאבקת עם יכולת הניבוי הנדירה שלה, בראן מתייצב לצדה לתמוך בה, לאתגר אותה ולהאמין בה. אבל סאשה ובראן הם רק שניים מתוך השישה, והם חייבים כולם לפעול יחד כצוות כדי למצוא את כוכב האש.

מעל כל ניסיונותיהם של השישה לבטוח זה בזה, לאהוב זה את זה ולהתאחד, מרחף איום אפל, שמבקש להשמיד כל דבר שעומד בדרכו להשגת בעלות על הכוכבים.

הספר זמין גם כספר אלקטרוני דרך הוצאת אור עם.


גאוות המלךגאוות המלך, ג'ניפר הייוורד, תרגום: ענת הודיה צימט, שלגי (707)

לילה אחרון עם סופיה רמירז היה כל מה שהנסיך ניקנדרוס קונסטנטינידס הרשה לעצמו לפני שובו לאקת'יניה אחרי שתאונה איומה קיפחה את חיי אחיו. אך לפני שהמורד המלכותי מוכתר, ניק מגלה שהוא לא השאיר את סופיה לבד… כשנודע לניק על ההריון, הוא מטלטל את עולמה של סופיה ולוקח אותה לממלכתו הים-תיכונית. אמנם הוא לא חשב שייאלץ לבטל אירוסים בעלי רווח פוליטי, אבל הנסיך הגאה הזה יעשה כל מה שיידרש כדי להעניק תוקף חוקי לשלטונו החדש…


תשוקה מתמדת, מירנדה לי, תרגום: ורדה הראל-חגג, שלגי (708) תשוקה מתמדת

אם סרג'יו מורלי רוצה משהו, הוא צריך רק לנקוש באצבעותיו כדי להשיג אותו. מלבד את בלה קמרון. לא משנה עד כמה הטריפה אותו התשוקה לאחותו החורגת, הוא מעולם לא הרשה לעצמו לקחת אותה, משום שהוא האמין שהיא הייתה רודפת ממון כמו אמא שלה. עכשיו, כשבלה התקשרה במפתיע וביקשה מפלט בבית המשפחה המבודד על גדת אגם קומו, תשוקתם הלא מסופקת שוב מתעוררת. כשהוא כבר אינו מסוגל לעמוד בכך מחליט סרג'יו שהגיעה העת לכבות את הלהבה. אלא שהלילה המשותף שלהם רק העצים את אש תאוותם-ועכשיו הוא רוצה יותר!


חופשה עם השלכותחופשה עם השלכות, אן ווסט, תרגום: רות גור, שלגי (709)

אימוג'ן הולגייט, שאמה מתה ממחלה סופנית, האמינה שמחלה זו מאיימת גם עליה והיא חיה על זמן שאול. לפיכך, רואת החשבון הזהירה מטבעה רוקנה את חסכונותיה לטיול של פעם בחיים סביב העולם, שבמהלכו היא פוגשת את הפריזאי הסקסי תיירי ז'יראד. מתברר שלשבועיים הסוערים של פרשיית האהבים ביניהם יש השלכות. אך כשפנתה אל תיירי לעזרה, לא ציפתה שזה ינסה לענוד טבעת על אצבעה.


שיתוף פעולה לנקמה, טארה פאמי, תרגום: עמוס זלינגר, שלגי (710) שיתוף פעולה לנקמה

סטפן ביאנקו הוא אדם שמעניין אותו דבר אחד בלבד – נקמה. והאישה האחרונה שהוא היה מצפה לראות תלויה על זרועו של אויבו המושבע היא קליאו נורווד המהממת- האישה היחידה אי-פעם שהצליחה לעמוד מול יכולות הפיתוי הכמעט קטלניות שלו. חייה של קליאו הפכו לצל חיוור של מה שהיו בעבר, אך מבטו הלוהט של סטפן הופך אותה באחת שוב להיות האישה התוססת ומלאת התשוקה שהכיר מזמן. בידה של קליאו נמצא המפתח לנקמה, ובידיו של סטפן נמצא המפתח לחופש שלה. אבל אך ורק אם היא תסכים לקבל את הצעתו השערורייתית…