תגיות

לחזור לחיים, אן מאטר, תרגום: ענת הודיה צימט, שלגי (747) 

מצב רוחו של ג'ק קונולי קודר והוא עדיין מתאושש ממות אשתו. הוא לא מחפש לו אישה, עד שהוא פוגש את גרייס ספנסר המכופתרת, שמעוררת את חושיו בחזרה לחיים.
עם זאת, ג'ק לא יכול להוציא לפועל את רגשותיו מפני שגרייס שייכת לאחר.

גרייס, שלכודה במערכת יחסים מזויפת שנועדה להגן על משפחתה, יודעת שאם תעבור את הגבול עם ניק, היא תסכן את כל היקר לה. מתחת לרעב שהיא רואה בעיניו של ניק נמצאת הבטחה למשהו מעבר, אבל האם די בכך כדי שהיא תיכנע ותטעם מהפרי האסור…


הסוד מאחורי ההינומה, דני קולינס, תרגום: נועם יוגב, שלגי (748)

"אתה רשאי לנשק את הכלה…" בעזרת חמש מילים קטנות, מיקולאס פטרידס מצליח להבטיח מיזוג עסקי חיוני ולהשיב את חובו לסבו על שהציל אותו בתקופת ילדותו. אבל כאשר הוא מרים את ההינומה מעל כלתו, היא אינה האישה שציפה לה.

ויוקה ברייסתעשה הכל למען אחותה הקטנה, אפילו תעמיד פנים שהיא נישאת לזר גמור.

כאשר נחשף סודה, היא בורחת מהחתונה, אף הגורל מפגיש אותה שוב עם מיקולאס, והפעם בצורה שונה לגמרי…


 

הרפתקה במונטה קרלו, מלני מילבורן, תרגום: נועם יוגב, שלגי (749) 

לפני עשור חוותה עובדת חנות הספרים קלמנטין סקוט, ערב בלתי נשכח בחברת הארכיטקט, אליסטיר הות'ורן. לאחר ההשפלה של אותו ערב מחליטה קלמנטין שלא להתקרב לגברים בכלל ולאליסטיר היהיר בפרט.

אבל כאשר אחיה של קלם נעלם בחברת אחותו החורגת של אליסטיר, לא נותרת לה ברירה והיא מתלווה לאליסטיר למונטה קרלו בשביל לאתרם.

הם נאלצים לבלות יחד, מגלים שהאיבה ביניהם רק מסתירה את תשוקתם זה לזו, ומגיעים להסכמה שלמשך שבוע אחד אין מגבלות ואין בגדים…


ברית מדברית, אן ווסט, תרגום: עמוס זלינגר, שלגי (750)

לשייח טאריק אל סראת' לא היה שום רצון להינשא שנית. עם ממלכה שלמה לנהל, לא היה לו זמן או חשק למצוא לעצמו כלה נוספת, אבל הילדים שלו היו זקוקים לאמא.
האם סמירה, הנסיכה של ג'אזיר, יכולה להיות המענה לצורך הזה?

סמירה כבר טעמה פעם את טעם התשוקה, וזה הותיר בה טעם מר. אז בידיעה שהיא לא מסוגלת ללדת את הילדים שרצתה, היא מסכימה להצטרף למשפחתו של טאריק. אבל בהבנה שזה יהיה בלי סקס, בלי תשוקה, בלי אהבה.

סמירה קיוותה שחובותיה המלכותיות ואהבתה לילדיו של טאריק יוכלו למלא את החלל שבלבה, אבל הכמיהה הפנימית הלכה והתגברה. כמיהה הדדית למגע אוהב, מרפא…