תגיות

המקום שאליו אני שייכת, ג'יי דניאלס, ספר לכל  

מה קורה כאשר האדם האחד והיחיד שחשבת "הלוואי שהוא בכלל לא היה נולד" הופך לאדם האחד והיחיד שאת לא יכולה לדמיין את חייך בלעדיו?
כאשר מיה קורלי חוזרת לאלבמה כדי לבלות קיץ של כיף עם חברת הילדות שלה, טסה, רק דבר אחד מלחיץ אותה – לפגוש את האדם שהיא שונאת יותר מכול ותעשה הכול כדי לא לראות אותו שוב.
כשהיא מחליטה להתחיל את הקיץ בגדול, היא מוצאת את עצמה מבלה לילה בלתי נשכח עם בחור בלתי נשכח. בעקבות זאת, היא לומדת לקח חשוב מאוד: תמיד תשאלי איך קוראים לבחור שאת לוקחת הביתה.
בנג'מין קלי לא יכול להוציא מראשו את הבחורה שבילה אִתה לילה אחד בלבד. כאשר היא עוזבת בבוקר שלמחרת, הוא חושב שלא יראה אותה יותר לעולם, אך לתדהמתו מוצא אותה במקום הכי לא צפוי.
מיה נחושה בדעתה להמשיך לשנוא את בן, למרות שאינה יכולה להתעלם מעצם קיומו.
בן נחוש בדעתו להוכיח לה שהוא השתנה ולכבוש את לבה.
האם יצליחו השניים להתגבר על משקעי העבר?

כאן תמצאו טעימת קריאה. 


ספר שני בדואט כדור בסיס. הספר הראשון נקרא 'משחק מושלם'

אהבה בליגה הבכירה, קייט סטיוארט, אדל הוצאה לאור

אנדרו פראצ'ט פגש את אפריל טרנר בתקופת שפל בחייו ששברה את כל השיאים, בערב הכי גרוע בחיים שלו, ערב שלעולם לא רצה להיזכר בו.
עבור אפריל, זה היה לילה שלעולם לא תוכל לשכוח.
בכל הנוגע לנשים, אנדי נשבע להפסיק להיאחז בתקוות שווא. בייסבול והקריירה שלו כמגיש היו כל הדברים שהיו חשובים לו, אך אפריל הזכירה לו שיש דברים חשובים לא פחות.
אפריל הייתה כל מה שאנדי חשש ממנו, אך הוא היה כל מה שהיא רצתה אי פעם. אפריל הייתה אש להבה – פיסת גן עדן דרומי שאי אפשר לעמוד בפניה. אנדי פשוט לא הצליח להתרחק.
עבור אפריל, אנדי היה כמו עשן שערפל את חושיה בכל דרך שאפשר להעלות בדמיון. היא עשתה לאנדי את המוות בכל הזדמנות, אבל באותו לילה ראשון היא הבטיחה הבטחה, והייתה נחושה בדעתה לעמוד בה, ולא משנה באיזה מחיר.

 


ילדים ונוער

קלואי סנואו, אסון מהלך, אמה צ'סטיין, מודן 

קלוֹאי‭ ‬סנוֹאוֺ‭ ‬תתחיל‭ ‬בקרוב‭ ‬את‭ ‬השנה‭ ‬הראשונה‭ ‬בתיכון‭,‬ והיא‭ ‬החליטה‭ ‬שזאת‭ ‬תהיה‭ ‬השנה‭ ‬שבה‭ ‬תתנשק‭ ‬לראשונה‭!‬ עכשיו‭ ‬למציאות‭ ‬נשאר‭ ‬רק‭ ‬ליישר‭ ‬איתה‭ ‬קו‭.‬ כשהיא‭ ‬פוגשת‭ ‬בבריכה‭ ‬את‭ ‬מק, ‬השמיניסט‭ ‬השווה‭ ‬מכולם‭ ,‬היא‭ ‬מתלבטת‭ ‬אם‭ ‬להוסיף‭ ‬גם‭ ‬אותו‭ ‬לרשימת‭ ‬המועמדים‭ ‬הפוטנציאליים‭ ‬שהכינה‭ ‬כחלק‭ ‬מההכנות‭ ‬למשימה‭ .‬נו‭ ‬באמת‭, ‬על‭ ‬מי‭ ‬היא‭ ‬עובדת‭ ?‬זה‭ ‬שהוא‭ ‬יודע‭ ‬על‭ ‬עצם‭ ‬קיומה‭ ‬לא‭ ‬אומר‭ ‬כלום‭ ,‬וחוץ‭ ‬מזה‭ ‬יש‭ ‬לו‭ ‬כבר‭ ‬חברה‭ ‬מושלמת‭.‬
בנוסף‭ ‬לשאלה‭ ‬עם‭ ‬מי‭ ‬תתנשק‭ ‬ומתי‭ ,‬יש‭ ‬עוד‭ ‬כמה‭ ‬שאלות‭ ‬פתוחות‭ ‬לגבי‭ ‬השנה‭ ‬הזאת‭;‬ מה‭ ‬יקרה‭ ‬בין‭ ‬ההורים‭ ‬שלה‭ ‬עכשיו‭,‬ כשאמא‭ ‬שלה‭ ‬נסעה‭ ‬למקסיקו‭ ‬כדי‭ ‬לכתוב‭ ‬את‭ ‬הרומן‭ ‬שתמיד‭ ‬רצתה‭?‬ האם‭ ‬יהיה‭ ‬לה‭ ‬אומץ‭ ‬לגשת‭ ‬לאודישן‭ ‬ולהתמודד‭ ‬על‭ ‬תפקיד‭ ‬בהפקת‭ ‬התיאטרון‭ ‬הבית–ספרית‭?‬ ויש‭ ‬גם‭ ‬העניין‭ ‬הזה‭ ‬של‭ ‬לברר‭ ‬מי‭ ‬היא‭ ‬בכלל. ‬
מזל‭ ‬שיש‭ ‬לה‭ ‬חברה‭ ‬טובה‭ ‬עם‭ ‬משפחה‭ ‬מושלמת‭,‬ חבר‭ ‬שאוהב‭ ‬אותה‭ ‬והיא‭ ‬אותו‭ ‬(אין‭ ‬מה‭ ‬להתלהב‭,‬ זה‭ ‬לא‭ ‬בקטע‭ ‬כזה), ‬כלב‭ ‬מסוג‭ ‬בוסטון–טרייר‭ ‬שהוא‭ ‬ידיד‭ ‬נפש‭ ‬אמיתי‭ ‬וכמובן‭ – ‬את‭ ‬הטלפון‭ ‬שלה.‬


מאת מחברת 'לפני שאפול' ספר שני בטרילוגיית הזיה

עלטה, לורן אוליבר, כנרת, זמורה-ביתן

ללנה לא נותר דבר: החיים שהכירה, האנשים שאהבה, הנערה שהיתה – כולם נעלמו ווהיא נשארה לבד באפלה. חברי המחתרת מצילים אותה ממוות אכזרי בישימון והיא מצטרפת אליהם – חיה מבחוץ; כבויה מבפנים. כל זה משתנה כשמוטלת עליה משימה סודית לעקוב אחרי ג'וליאן פיינמן — בנו של אחד מבחירי הממשל, גדול אויבי המחתרת. במתקפה לא צפויה ג'וליאן ולנה נכלאים במעמקי האדמה, והיא מוצאת את עצמה בתא אפל עם צעיר המסמל את כל מה שהיא מתעבת. אבל מתוך העלטה עולות תובנות חדשות וניצת ניצוץ של תשוקה אסורה, כזו שתשיב ללנה את החיים או תלכוד אותה בתהומות המוות.

יש טעימת קריאה

 


מוגדר כספר ילדים ונוער

אהבה מפורסמת, רבקה סרל, כתר 

פייג' טאונסן תמיד חלמה לראות את שמה על המסך הגדול באולם הקולנוע, אבל אף פעם לא חשבה שזה באמת יקרה.
עד היום שבו זה בדיוק מה שקורה: היא ניגשת לאודישן ומקבלת את התפקיד. 

היא – תלמידת תיכון אנונימית – עומדת להפוך לכוכבת טרילוגיית הסרטים המדוברת ביותר בעולם הקולנוע.
פתאום היא בהוליווד, מוקפת מאפרים, מלבישים, אנשי שיווק ובמאים, והעיקר – השחקן שלצידה הוא ריינר דבון, אחד הכוכבים הנערצים בעולם.
ריינר מחזר, פייג‘ נענית, אבל כשעל סט הצילומים מופיע ג‘ורדן, הצלע השלישית במשולש הרומנטי הקולנועי, החיים מתחילים לחקות את הקולנוע. פייג‘ נקרעת, לא יודעת בדיוק מה היא רוצה ואת מי. היא רחוקה מהבית ומהחברים הטובים, והיא צריכה להבין מי היא ואיך תוכל לנווט את דרכה בעולם השואו–ביז. החלום שלה אולי התגשם, אבל מתברר שהמציאות מסובכת מאוד…

חדי העין אולי יבחינו בקווי הדימיון לסדרה Famous In Love


המלאך השומר עליי : הנערה, לולה סנט ויל, ספר לכל

אמרסון הופ בקסטר, שחייה, כנערה בניו-יורק, רגילים למדי, מוצאת את עצמה בהרפתקה עוצרת נשימה.
כוחות אפלים פועלים כדי לאתר אותה ולחלץ ממנה סוד גורלי. מנגד, נשלח צוות מלאכים על-מנת להגן עליה, ובכך להציל את העולם.
את אמרסון ואת מרקוס קיין, המנהיג, מחברת נבואה מסתורית החוזה את התאהבותם אשר גורמת לכישלון המשימה.
אלא שלאמרסון לא אכפת – לא ממרקוס ולא מחברתו המושלמת בעלת היכולות הטלקינטיים.
אבל כשהיא מבחינה בשניים המחובקים, מציף אותה כאב עז…


עוד בסדרה: 'לבבות זכוכית

לבבות נייר, קליר קונטררס, ספר לכל 

איבדתי אותה.
לא, לא איבדתי אותה. נטשתי אותה.
היא הייתה החברה הכי טובה שלי.
לא הייתי אמור להתאהב בה.
הייתי חסר אחריות.
הלב שלה נשבר.

חשבתי שהתגברתי. אבל הנה היא שוב כאן, אחרי שנים,
נאלצת לעבוד אתי, ומזכירה לי מדוע התאהבתי בה מלכתחילה.
אבל הפעם, אעשה כל מה שביכולתי כדי שהיא לא תעזוב לעולם.


הצלילים של דיוויד, קיילי סקוט, אדל 

התכניות של אוולין לחגיגות יום הולדתה העשרים ואחת בלאס וגאס היו גדולות. עצומות. אבל אין ספק שהיא מעולם לא תכננה להתעורר על רצפת חדר האמבטיה בחדר המלון עם הנג-אובר גדול מספיק כדי להתחרות במגפה השחורה, כאשר על האצבע שלה טבעת יהלום גדולה מספיק כדי להבהיל את קינג-קונג, ולצדה גבר מקועקע, עירום למחצה ומושך מאוד. הכול יכול היה להיות אולי נחמד מאוד, אם היא רק הייתה מצליחה לזכור איך כל זה בכלל קרה.
דבר אחד בטוח – נישואין לאחד מכוכבי הרוק הלוהטים ביותר על פני כדור הארץ הפכו מפנטזיה לחוויה משוגעת עם עליות ומורדות שגרמה גם לרכבות ההרים המטורפות ביותר להחוויר בהשוואה.

הספר הינו חלק מסדרת ספרים על להקת הרוק צלילי במה. כל ספר בסדרה הוא על חבר אחר בלהקה.